Aktualizacja w związku z stanem epidemii

 

Ze względu na zwiększone ryzyko transmisji zakażenia koronawirusem będziemy kontaktować się z naszymi pacjentami telefonicznie udzielając porad psychologicznych i lekarskich. W ramach telefonicznej porady lekarskiej (teleporady) można uzyskać e-receptę i e-zwolnienie, jeśli jest to wskazane.

Osoby wymagające wizyty ze względu na pogorszenie stanu psychicznego mogą zgłaszać się na wizytę na wcześniej omówioną godzinę, bez osób towarzyszących (a jeśli stan pacjenta tego wymaga – z 1 osobą towarzyszącą) po uprzednim uzgodnieniu z terapeutą lub lekarzem

Utrzymujemy godziny pracy od 8.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku.

Telefon zgłoszeniowy: 228406644 wew. 2

ul. Chełmska 13/17 pok. 25, 00-724 Warszawa

kierownik: mgr Iwona Jeziorska
mail: ijeziorska@ipin.edu.pl

telefon zgłoszeniowy:  (22) 840 66 44 wew. 2

Lekarze:

Aldona Krawczyk
Lucjan Włodarczyk

Psycholodzy:

Magdalena Dudek
Katarzyna Kawińska
Karolina Nowak
Agnieszka Wiciak

Poradnia jest częścią Poradni Zdrowia Psychicznego zlokalizowanej przy Mokotowskim Ośrodku Terapii w Środowisku.
Umawianie wizyt Poradni wymaga (dla pacjentów dotychczas nie korzystających z opieki tej poradni) kontaktu z Punktem Zgłoszeniowo-Koordynacyjnym  pod numerem telefonu 22 840 66 44. Przed pierwszą wizytą psychiatryczną odbywa się konsultacja psychologiczna z psychologiem PZK.

Poradnia zapewnia podstawową ambulatoryjną diagnostykę i leczenie zaburzeń psychicznych mieszkańcom dzielnicy Mokotów. W razie konieczności kieruje ich pod opiekę innych zespołów terapeutycznych MCZP, lub placówek wyspecjalizowanych w leczeniu poszczególnych zaburzeń.
Poradnia oferuje pacjentom i ich rodzinom podstawowe formy wsparcia i pomocy psychologicznej.
Pacjenci mogą być proszeni o zgodę na udział w badaniach naukowych.